Usługi transportowe i spedycyjne Warszawa extruckt.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Wycena transportu - usługi transportowe Warszawa

Mając na uwadze nasze wartości, którymi jest jak największe zadowolenia klienta i osiągniecie obustronnych korzyści, skupiamy się na stałym podnoszeniu jakości naszych usług poprzez etyczne postępowanie oraz osobiste zaangażowanie pracowników w wykonywaną pracę.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o najwyższe standardy pracy. Zawsze pamiętamy, że najcenniejszym zasobem firmy są ludzie. Dlatego dbamy aby nasi pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje oraz mieli jak najlepsze warunki pracy co skutkuje ich pełnym zaangażowaniem w opiece nad klientem.

Równie solidnie dbamy o materialne zasoby firmy. W miarę potrzeb rozwijamy nasz tabor dokupując samochody takich marek jak DAF, MERCEDES, SCANIA, REANULT, SCHMITZ. Serwisujemy je w autoryzowanych punktach serwisowych oraz we własnych dwóch serwisach naprawczych. Dbamy również o rozbudowę informatycznych systemów zarządzania flotą. Dzięki temu zawsze wiemy gdzie jest ładunek klienta, w jakim stanie i kiedy dotrze do odbiorcy oraz cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kierowcami.

Dysponując taką bazą zasobów zarówno ludzkich jak i materialnych jesteśmy w stanie sposób ciągły podnosić jakość naszych usług mając na uwadze obustronne korzyści. Wierzymy, że właśnie takie podejście jest fundamentem długiej i satysfakcjonującej obie strony współpracy z klientami, partnerami oraz współpracownikami.

Zdając sobie sprawę, że najważniejszym elementem owocnej współpracy jest zaufanie obu stron nakładamy na siebie wysokie wymagania dotyczące standardów etycznych. Podobnych wartości oczekujemy zarówno od naszych partnerów, klientów jak i pracowników.

Pracujemy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Inaczej nie potrafimy, bo wszystko co robimy – robimy na 100%. Według nas tylko wtedy praca jest dobrze wykonana.

W Extruckt każdego klienta traktujemy indywidualnie, a każde zlecenie wyceniamy wg. atrakcyjnych stawek oferując konkurencyjną cenę.

Dzięki rozbudowanej i różnorodnej flocie jesteśmy w stanie optymalnie dostosować się do potrzeb klienta. Nie mamy ograniczeń w uwzględnianiu wszelkich indywidualnych potrzeb klienta i elastycznie reagujemy na pojawiające się wyzwania logistyczne.